top of page

O NAS

Start / O Nas

Lecznica stomatologiczna Afident została założona w 1997 roku przez małżeństwo stomatologów, Grażynę Klepko-Giedgafow i Feliksa Giedgafow. Pragnąc stworzyć możliwość wielospecjalistycznego leczenia w jednej placówce, w 2013 roku przeprowadziliśmy się do przestronnych gabinetów przy ulicy Pułtuskiej 21. 

Na naszych pacjentów czeka wygodna, klimatyzowana poczekalnia, a dwa niezależne gabinety zapewniają prywatność i komfort leczenia stomatologicznego.

 

Dokładną diagnostykę umożliwia nam pantomogram, czyli prześwietlenie wykonywane specjalnym aparatem w naszej pracowni rentgenowskiej. Mamy również możliwość wykonywania małych zdjęć zębów, niezwykle przydatnych w diagnostyce niektórych przypadków i nieocenionych podczas leczenia endodontycznego.

O klinice Afident

Korzystając ze sprzętów i narzędzi czołowych producentów oraz używając materiałów najwyższej jakości jesteśmy w stanie zapewnić wysoką estetykę i trwałość naszych prac. Podczas leczenia niejednokrotnie wykorzystujemy mikroskop stomatologiczny, będący już standardem w leczeniu kanałowym i znajdujący coraz szersze zastosowanie w wielu dziedzinach stomatologii. Powiększenie pola zabiegowego zapewnia niezrównaną precyzję pracy, a to przekłada się na sukces leczenia i zadowolenie pacjenta.

Oprócz jakości wykonywanych usług, ogromną wagę przywiązujemy do odpowiednich warunków higienicznych. Posiadamy oddzielne, specjalne pomieszczenie do dezynfekcji, mycia i narzędzi stomatologicznych.

W lecznicy Afident oferujemy kompleksowe usługi z dziedziny stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki, ortodoncji, periodontologii, chirurgii i implantologii. W trosce o zdrowie pacjentów i ich piękne uśmiechy, stale podwyższamy nasze kwalifikacje, uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach, kursach i konferencjach.

 

Najważniejszy jest dla nas profesjonalizm, zapewnienie kompleksowego leczenia z zachowaniem indywidualnego podejścia do pacjenta oraz miła atmosfera. 

Stomatologia jest naszą pasją, za to lubią nas nasi pacjenci!

bottom of page